Záhněda 4 mm ♡ Fazetovaný

- Každý minerál je osobně vybrán a proto každý v sobě nese své osobní kouzlo -

Záhněda náramek 4 mm - Fazetovaný

Jde o ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. Jde o uzemňovací kámen a ukotvovací. Pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace. Jemně neutralizující negativní vibrace, zahání geopatogenní stres, pohlcuje elektromagnetický smog. Přináší pozitivní vibrace, které vyplní okolní prostor. Duševně přináší záhněda úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů.

Záhněda je zvláště účinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti - včetně bolestí hlavy - a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Záhněda potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle.

Informace: Univerzální velikost S - L.

Dárkové balení:

  • Náramek je dárkově zabalený na tvrdém papíře s textem - Andělé s láskou v celofánovém pytlíčku a vložený v krabičce s dřevitou vlnou a ozdobený mašlí.
  • K náramku dostanete povídání: Jak správně pečovat o náramek a kartičku s vlastnostmi a účinky vámi vybraného minerálu.
290,00 Kč