Vítám tě, v mém kouzelném e-shopu.

Jmenuji se Barbara a pocházím z Jihomoravského kraje, kousek od Moravského krasu. Miluji přírodu a s její pomocí v ní čerpám inspiraci a energii. 

V roce 2016 jsem začala na sobě duchovně pracovat a zajímat se o nadpřirozené věci, které jsou mezi nebem a zemí. Toto téma táhlo moji duši víc a víc.

Moje první myšlenka byla koncem roku 2016, kdy jsem si uvědomila, že má cesta jsou svíčky a tak jsem začala tvořit v hlavě svíčky s motivem Andílka. Tento velký sen se uskutečnil až v říjnu 2017, kdy jsem si založila FB stránku a tvořila jen Andílky z palmového vosku a časem jsem svoji nabídku rozšířila i o Andělské válce. 

V roce 2020 jsem zjistila, že moje svíčky jsou energeticky jiné a nedokázala jsem vysvětlit sama sobě proč? Lidé mi psali, že jsou kouzelné, čistí prostor a pomáhají jím z různými tématy. Až jednou jsem šla na sezení k Šamance - už mojí kamarádce, Taishenko zdravím tě a ta mě s pomocí svých duchů, všechno potvrdila. 

Je rok 2021 a už teď vím, že se něco děje a bude jinak. Nemohu tomu uvěřit a těším se. :)

Píše se ten nejlepší rok 2022 a já věřím svému daru, věřím v sama sebe, ve svoji léčivou sílu a vrhám se do podnikání, kdy chci pomoci co nejvíce lidem a rozdávat svoji jak jemnou energii, tak i tu léčivou do svíček.

Tuto cestu vnímám jako velký Dar pro mě a třeba i pro vás. Tato výroba je pro mě vším a samozřejmě zahrnuje velkou práci na sobě, jak v podnikání, tak i v duchovním světě.

Jsem tu pro vás již 5 let a e-shop provozuji 2 roky.

Každá svíčka je ručně vyrobená s velkou pečlivostí a láskou, každá je originál, nikdy nevyrobím úplně stejné a to si myslím, že to je to pravé kouzlo v každé svíčce. Tvořím tak, aby svíčka byla pro Vás dokonalá a vyzařovala svou jedinečnou energii a je pro mě velké potěšení, když mohu rozzářit Váš domov a třeba i úsměv

S láskou B. ♥ 

Výroba kouzelných svíček

Nahlédnutí do mé výroby svíček:

  • 1 hodina: Chystání pracovního prostředí, příprava hrnců na vosk, vážení vosku, příprava forem, knotků, barev, vůně.
  • 1 hodina: Rozpouštění vosku, míchání barvy a vůně, kontrola teploty vosku.
  • 1 hodina: Nalévání vosku do forem, kontrola forem, knotků, kontrola vosku, přidání barev, míchání barev.
  • 6-7 hodin: Tvrdnutí vosku ( mezitím si uklízím pracovní plochu, nalévám další várku svíček, přidávám příspěvky na FB, IG. )
  • 1 hodina: Vyndání svíček z forem, úprava svíček a dolévání.
  • 3-4 hodiny: Kontrola e-shopu, objednávek, objednávání materiálu, tisknutí popisků ke svíčkám, balení svíček a konečné zabalení do bublinkové fólie a do krabice, nalepím štítek pro Zásilkovnu, nálepku a jedu s balíčkem do Zásilkovny.

Focení svíček:

  • 1-2 hodiny: Příjezd na kouzelné místo a focení.
  • 1-3 hodin: přebírání fotek a vkládání na e-shop.
  • 1-2 hodiny: Navrhování textů a grafické úpravy.
Rozhovory a Podcasty