Svíčka ♡ Vnitřní radost a spokojenost ♡ Špička

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den -

V dnešní době se nám stává, že nám život přivodí vetší množství zvratů a komplikací. Někdy se začneme porovnávat s ostatními, nebo máme velká očekávání a najednou se nám může začít prodírat emoce zvaná smutek a zklamání. Už dříve naši předci žili ve společenství, rozdávali úsměvy a snažili se být více v klidu. Neporovnávejme s ostatními, protože jsme každý jiný a každý máme jinou a svoji originální cestu. Radujme se z každé maličkosti a dělejme to, co máme rádi a z čeho máme dobrý pocit. Více se usmívejte a smějte se, protože smích léčí. A proto jsem vytvořila tuto svíčku, která vám pomůže najít ztracenou radost a ukotví vnitřní spokojenost.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 21 cm průměr 6,8 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • délka hoření: cca 100 hodin
  • váha: 612 g

Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou: 

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

450,00 Kč