Svíčka ♡ Svoboda ♡ Nejvyšší

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den -

Naše nejvyšší svíčka

Svoboda je volnost, kdy se cítíme volně, kdy máme svobodu slova, říkáme co cítíme a kdy chceme. Přijímáme a vybíráme si co zrovna chceme slyšet a reagujeme na to taky svobodně. Svoboda je totiž jedna z nejkrásnějších okamžiků a pocitů, které můžeme zažít a cítit. Pokud se cítíte svázaní, nemáte svobodnou volbu v tom co cítíte, nechováte se podle pocitu a hlasu duše. Jste ve strachu, zastrašování, tak tohle svoboda není. Nechte za sebou tyto nepříjemné pocity, programy a pojďme postupně na nich pracovat. Naslouchejme hlasu svého srdce a to tím, že se ho zeptáte: Kdo jsem, kde chci být, s kým chci být a kam směřuji, aby mě bylo lépe? Postupně na tom pracujte a vizualizujte si co chcete změnit.

Svíčka je vyrobena přesně na tento záměr, aby jste jej pochopili více do hloubky.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 28 cm průměr 7 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • doba hoření svíčky - 175 hodin
  • váha: 933 g

Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou:

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

590,00 Kč