Svíčka ♡ Přátelství ♡ Špička

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den -

Každý v životě máme člověka, který je k našemu srdci nejblíže. Může to být kamarádka, kamarád, přítel a nebo si můžete vybudovat přátelství s rodiči. Přátelství je, když můžeme někomu věřit, kdo nás může vyslechnout a poradit. Kdo nám nabídne pomocnou ruku a srdce. Člověk, který je tu pro nás a který nám může ukázat cestu. Proto si jich važme a budujme k sobě důvěru. Neberme přátelství jako samozřejmost. 

Obdarujte svíčkou někoho koho si vážíte, kdo tu pro vás byl. Svíčka vám může pomoci s přátelstvím, najít příčinu, uvědomění a nebo nás posunout k novému přátelství. Její barvy jsou jemné, hřejivé, nabudí pocit energie a zároveň vás jemně uzemnění.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 21 cm průměr 6,8 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • délka hoření: cca 100 hodin
  • váha: 612 g

Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou:

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

450,00 Kč