Šamanská ochranná svíčka ♡ s drceným křišťálem

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den

Nejmocnější ochranná svíce s drceným kříšťálem, napomáhá nalézt světlo v temnotě, odebírá a pohlcuje vše negativní a zlé, ochraňuje.
Černá svíčka se používá k léčení nemocí, zlozvyků, návyků, zvýšení odolnosti a navracení toho, co postrádáme. Pohlcuje energii, symbolizuje tajemno a mystiku. Svíčka je dále vhodná k očištění prostoru i vlastní aury, k terapiím, rituálům či k meditacím.


Křišťál
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 22 cm a průměr 5,8 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • délka hoření: cca 80 hodin

Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou:

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

450,00 Kč