Panské tygří oko, byčí oko a sokolí oko - 6 mm ♡ MIX

- Každý minerál je osobně vybrán a proto každý v sobě nese své osobní kouzlo -

Pánské tygří oko náramek 6 mm - MIX

Je to ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Pomáhá uzemnit a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

Tygří oko léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Uzdravuje krk a rozmnožovací orgány. Odstraňuje křeče a překážky. Pomáhá při nápravě zlomených kostí.

Je hodně přitahován muži a tak ho doporučuji pro může, partnery, syny. Ale není podmínkou, že ho nemůže mít žena. :)

Byčí oko

Ochranný kámen. Nosí se často jako amulet, který posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a štěstí, potlačuje deprese a dodává duševní sílu. Již po staletí se nosí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Často se nosí též jako talisman jenž prý přitahuje peníze a bohatství. Byčí oko je považováno za kámen, jenž pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. 

Informace: Univerzální velikost L - XL.

Dárkové balení:

  • Náramek je dárkově zabalený na tvrdém papíře s textem - Andělé s láskou v celofánovém pytlíčku a vložený v krabičce s dřevitou vlnou a ozdobený mašlí.
  • K náramku dostanete povídání: Jak správně pečovat o náramek a kartičku s vlastnostmi a účinky vámi vybraného minerálu.
340,00 Kč