Svíčka ♡ Odpuštění ♡ Buclík

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den

Všichni jsme byli někdy někým zraněni, někdo nám způsobil bolest, zachoval se k nám špatně. Ale někdy tyto emoce v nás zůstávají příliš dlouho, prožíváme je zas a znova místo toho, abychom je prožili a pak nechali v klidu odejít. Vlastně je to všechno o našem rozhodnutí: budeme žít minulostí, trápit se, prožívat dokola smutek, zášť, bolest.... nebo chceme žít přítomným okamžikem, radovat se ze života, užívat si život naplno?

Zkusme druhým a hlavně sami sobě odpustit ať už v duchu, mysli a nebo jim napsat dopis a poté ho spálit. Tato svíčka má téma - Odpuštění a při jejím požádání o pomoc, zesílíte její záměr.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 13 cm průměr 8 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • délka hoření: cca 100 hodin
  • váha: 567 g
Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou:

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

440,00 Kč