Svíčka ♡ Uzemnění ♡ Vysoká

- Každý kus svíčky je originál a může se mírně lišit -

Pro zajímavost: - Výroba jedné svíčky trvá jeden den

Když trávíme příliš mnoho času přemýšlením, vaše energie je nasměrována vzhůru do mysli. To nás odpojuje od přítomného okamžiku a vzniká nerovnováha. Výsledkem je, že se budeme cítit rozptýlení, a začneme ztrácet emocionální stabilitu a jasnou mysl. Když se uzemníme, tak přesměrujeme energii dolů. Znamená to, že naplno procítíme vlastní fyzické tělo a jeho spojení se zemí. Ta reprezentuje pevnost, stálost a jistotu. Povzbuzuje nás, aby jsme přestali přemýšlet a byli naplno v těle, tady a teď.

Jak se uzemnit? Pomocí meditace, cvičení jógových pozic, držením vhodném minerálu, chození bosky, pomocí vody.. Pomocí svíčky - Uzemnění, můžete váš záměr zesílit.

Informace o svíčce:

  • 100 % přírodní palmový vosk nejvyšší kvality
  • výška 22 cm průměr 6,5 cm
  • andělská vůně kokosu a vanilky
  • délka hoření: cca 100 hodin
  • váha: 657 g

Pomocí této svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Jak pracovat se svíčkou:

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny kdo jsou s ní v místnosti.

Před zapálením si můžete do ni vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.

470,00 Kč