Svíčka na míru

27.06.2023

Andělská svíčka na míru 

Svíčka na míru je velice oblíbená pro svoji andělskou energii. Její energie jsou jemné, jedinečné a originální a tohle vše se skrývá i v nás. 

Udělejte si radost, ať už chcete na sobě pracovat, léčit se a nebo ji mít jen jako pro radost z jejího hoření ... Obdarujte své nejbližší Duše jako např. pro Kamarádku, maminku, babičku, kamaráda, tatínka a nebo pro dědečka. Originální dáreček s jejich vlastní energií a její využití je rozmanité.

Svíčka je vyrobena přesně na míru klienta. Každý jsem originál a každý potřebujeme jiné barvy a energie, které nám pomůžou na naší jedinečné cestě.

Jak tvořím svíčku

Svíčku tvořím za pomocí svých - Nejvyšších duchovních mistrů, kde mi chodí informace ke klientovi, které konkrétní energie a barvy potřebuje pro sebe, aby se např. pohnul z místa, vyléčil své srdce, zranění a nebo se mu navrátilo zpět jeho štěstí a ztracená energie.

Svíčka a její plamen symbolizují v životě světlo a naději.

Andělská svatební svíčka na míru

Nově jsem začala tvořit a velice oblíbená je svatební svíčka pro Novomanželé. Andělská svatební svíčka na míru je tvořena: Novomanželům - na jejich důležitý a kouzelný den D. 

Svíčka v sobě nese poselství: radosti, lásky, spojení duší a zázraků na jejich společné cestě životem.


Jak pracovat se svíčkou

Každá svíčka má v sobě určitý záměr pod kterým byla vyrobena. Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Před zapálením si můžete do svíčky vložit svůj další záměr a tím ji poprosit o její pomoc, ochranu a léčení. Až skončíte léčení, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a sfouknout ji.


Nechť je plamínek svíčky vaším rádce, kamarádem a průvodcem. 

Ať svíčky pomáhají a rozsvítí váš domov a vaši duši.