Jak pracovat se svíčkou?

05.02.2024

Jak pracovat se svíčkou na míru ?

Svíčka na míru je jedinečná a je vyrobena přesně na míru klienta. Tato svíčka má v sobě jedinečné barvy a energie a je vyrobena tak, aby byla v souladu s vaší duší a její naplánovanou cestou zde na zemi.

Svíčka nezasahuje do plánu duše, může jen pomoci, popostrčit tam, kde jste to dle plánu měli mít už hotové. :)

Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Postup: 

  • Před zapálením svíčky, otevřete svoje srdce, duši a poproste ji např. přeji si, prosím pomoz mi s... , svíčku můžete poprosit o ochranu, léčení atd...
  • Důležitá část je, že pokud vaše přání, prosba není se souladem s duší, např. chcete potkat partnera. Tak Vám pomůže, pročistit energie, uvolnit programy, ale pokud to není se souladem duše a vaší cestou, tak ho nepotkáte do měsíce, ale třeba za rok, ( protože si máte ještě něco uvědomit, prožit něco sama.... ).
  • Pozor: Musíme respektovat vesmírné zákony, být v pokoře a důvěře, že se vše děje jak má pro naše dobro.
  • Svíčka bude Vašim rádcem, průvodce a pomocníkem, bude tu pro Vás, nebojte se ji svěřit a popovídat si s ní. 
  • Svíčku nemusíte aktivovat kyvadlem, energiema atd. Aktivuje se už při výrobě :).
  • Svíčku nechte hořet dle vaší intuice, jak dlouho budete chtít a jak to budete cítit.
  • Až skončíte, nezapomeňte svíčce poděkovat za její práci a můžete ji sfouknout.

Jak pracovat se svíčkou, která má svůj záměr ?

Každá svíčka má v sobě určitý záměr, pod kterým byla vyrobena. Každý záměr má svoji jedinečnou barvu a energii, kterou vyzařuje. 

Pomocí svíčky zvýšíte svůj záměr a můžete s tímto tématem pracovat a rozvíjet jej.

Nezapálená svíčka vyzařuje svou jedinečnou energii do prostoru. Po zapálení svíčka ochraňuje a čistí prostor i všechny, kteří se nachází poblíž.

Postup:

Postup bude stejný jako nahoře u svíčky na míru. Jen zde je už jeden záměr vložen a proto ji poproste jestli můžete vložit svůj záměr a nechte svíčku zářit v prostoru. 

Ať svíčky pohladí po duši a rozzáří Váš úsměv a srdce.

Informace ke svíčkám 

Ať už svíčka na míru a nebo svíčka se záměrem nám dokáže pomoci, když ji s láskou požádáme. Ale co se může stát je to, že nás dokáže zavést do hloubek, do svých temných zákoutí a tím nám pomalinku tyto vrstvy odlupovat a uzdravovat.


Uvedu příklad na svíčce - Pročištění strachu. 

Může nám ukázat ty stejné pocity, které opakujeme a můžeme je znovu a znovu prožívat a cítit, dokud si tento vzorec neuvědomíme, nedoléčíme, neodpustíme si a tím pádem může přijít smíření, léčení a následná úleva.
U někoho může svíčka přinést úlevu hned, ale může nás postavit i tváří v tvář sám sebe.


Není žádný a přesný návod jak pracovat se svíčkou, berte tento návod jako základní informace a postup. A jelikož je v našich životech návodů plno, jak a co máme dělat, tak tato práce je intuitivní, tvořena od srdce a chtěla bych, aby vy jste v sobě našli ten poklad, vaši duši a udělali si svůj jedinečný postup. Poslouchejte sebe, svoji duši , protože ten postup a návod je ve Vás. Vy jste originální a jedineční. Tímto totiž najdete sebe, svoji sebedůvěru a budete si více věřit.

S láskou B.